TD Parapety

Baner TD Parapety

Parapety MDF laminowane:


Laminowane parapety MDF to produkt drewnopodobny i powstały poprzez sprasowanie włókien drzewnych bogatych w związki organicznej, które następnie były łączone i utwardzane pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury. Dzięki temu płyta jest odporna na wilgoć i stanowi doskonały zamiennik dla drewna naturalnego. Nie posiada żadnych wad strukturalnych, takich jak sęki, przeżywiczenia, wiekowość rdzeni, czy nieodpowiednie ułożenie włókien. Produkt wraz z naturalną okleiną produkowany jest pod wpływem wysokiego ciśnienia i temperatury, co sprawia, że jest odporny na otarcia i zarysowania. Każdy parapet podlega procesowi dwustronnej laminacji. Oferujemy dużą gamę kolorystyczną produktu, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie go pod niemalże dowolną konfigurację.


Parapety MDF - wymiary

Długość parapetów: 280cm, szerokość do 90cm. Ich grubość to: 2cm, 2,5cm, 3,8cm. Parapety wykonywane są indywidualnie wg potrzeb klienta.


Parapety MDF laminowane - rodzaje

Parapety MDF lakierowane:


Parapet MDF jest produktem drewnopodobnym, powstałym w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem związków organicznych, łączonych i utwardzonych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Płyta MDF jest wilgocioodporna, jest bardzo dobrym substytutem dla drewna naturalnego, nie zawiera żadnych strukturalnych niedoskonałości typu sęki, złe ułożenie włókien, wiek rdzeni, pęknięcia, czy też przeżywiczenia.


Parapet MDF w połączeniu z naturalną okleiną powstaje pod wysokim ciśnieniem oraz w wysokiej temperaturze, przez co produkt staje się wytrzymały na otarcia oraz zarysowania. Wszystkie parapety są dwustronnie laminowane. Szeroka gama kolorystyczna parapetów dostępna w ofercie pozwala dobrać parapet do niemalże każdego okna.


Parapety MDF lakierowane - wymiary

Parapety lakierowane z płyty MDF wykonywane są pod dowolny wymiar podany przez klienta, maksymalna długość parapetu to 280 cm (dłuższe elementy wykonywane są z dwóch lub więcej elementów), szerokość 50 cm. Parapety te występują w grubości 2 cm.


Parapety MDF laminowane - rodzaje